Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spuštění pomocné informační stránky k fb stránce Lords of Games and Clips (PIS)

13. 1. 2013

Dne 18.1.2013 byla spuštěna pomocná informační stránka ke fb stránce Lords of Games and Clips (stránka nemá stanovený přesný název a proto se bude jmenovat pouze ve skratce PIS-takže dále pouze jako PIS). PIS je zde hlavně pro to abyste mohli být snadněji informováni o akcích v herním světě, soutěžích které pořádáme a podobných věcech. Její využití bude ale malinko rozšířeno (např. budou zde archívovány všechny plakáty, které vydáme a exkluzivní screeny z her, které vytvoříme a podobné maličkosti). Jak už bylo řečeno v názvu, její využití je hlavně informativní, to znamená že žádné hry zde recenzované nebudou. Budou zde pouze informace o herních akcích, našich soutěžích a podobných věcech.

Možná si teď myslíte, že taková stránka je zbytečná, vždyť se to dá všechno napsat do komentáře na fb stránce a alespoň je to na jednom místě. Bohužel háček je v tom, že na naší hlavní stránce přidáváme herní recenze a zajímavé klipy a tak když napíšeme recenzi např. o CraftConu nebo o jiné herní soutěži nebo popíšeme nějakou naši soutěž tak pak přidáme pár recenzí o hrách a pár klipů, a informace o akci nebo soutěži je "ztracená".

To nás vede k další výhodě, kterou informační stránka nabízí. Když vám třeba kamarád řekne, že se těší na CraftCon a vy jste v herních akcích neznalí, nebudete mít ani páru co to je a tak automaticky navštívíte naší fb stránku s tím aby jste se o blížícím se CraftConu něco dozvěděli. Jenže ouha na stránce je spousta recenzí o hrách a spusta klipů a článek je už "někde dole". Proto také tato informační stránka vznikla. Tady je článek napsán a ještě se v něm dají dodatečně opravit překlepy (to je náramná věc protože když člověk píše článek na facebooku a udělá chybu a včas ji neopraví tak článek uloží, podívá se na něj a najednou řekne "Co to jakto že tady mám i místo y?" hm a jak to teď opravit? No to už bohužel nejde. Takže se někdy stane že kvůli spoustě překlepů je článek prakticky nečitelný :D) a pak se článek hezky zaeviduje do příslušné složky na stránce a vy se k němu můžete kdykoli vrátit beze strachu že už ho nenajdete.

Zároveň zde je několik galerií, do kterých budou přidávány unikátní screeny z her nebo wallapery k příslušným hrám. Je zde také galerie kam jsou přidávány všechny plakáty které vydáme. Dále je tu pár informací o nás (to snad není potřeba vysvětlovat) a "kecací místnost" ,kde můžete mezi sebou diskutovat, případně se s nějakým dotazem, podotknutím či prosbou obrátit i na nás (na to ale doporučujeme raději náš mail LordsofGames@seznam.cz).

No a to je z obsahu asi to nejdůležitější.  A tak ještě pár předem vymyšlených odpovědí na vaše předpokládané dotazy. Jako první vás jistě zajímá, proč jsme to, že stránku vytváříme tak dlouho tajili. To je naprosto jednoduché záměrně jsme to dělali jako překvapení a do poslední chvíle tajili veškeré podrobnosti, abyste se měli na co těšit :D. No a jistě vás také zajímá zda budeme dále recenzovat informace o akcích a soutěžich na fb stránce. To samozřejmě budeme. Na této stránce bude pouze více informací a tak bude vždy v příspěvku také odkaz na příslušnou složku v PIS.

No a to je asi všechno podstatné doufáme, že jsme vám udělali radost a že vám bude PIS  k užitku :D.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22924
Měsíc: 181
Den: 8